Pristatymo informacija

PERKANTIEMS INTERNETU

 

 

 

1. Atsiėmimas ir pristatymas

 

Užsakant prekes housing.lt parduotuvėje, klientas turi galimybę rinktis atsiimti prekes nemokamai viename iš mūsų prekybos salonų ar nurodyti mokamą prekių pristatymą pageidaujamu adresu.

Prekių pristatymas Lietuvoje:

 • Prekes klientui pristatome savo transportu arba per kurjerius užsakymo metu nurodytu adresu Lietuvoje. Kuris transportas prekių pristatymui bus parinktas (apie tai patvirtindamas užsakymą el.paštu informuos atsakingas darbuotojas), priklauso nuo konkretaus užsakymo, t.y. jei užsakomos prekės yra smulkios ir jų kiekis nedidelis (pvz. juostos, įrankiai, valikliai, tvirtinimo elementai ir pan.), tikėtinas pristatymas per kurjerius, jei prekės stambiagabaritės, jų kiekis ar svoris didelis (pvz. plokštės, plytos, stogo danga ir pan.) – tikėtinas pristatymas mūsų transportu (ar tam tikrais atvejais ir gamintojo transportu).
 • Prekes klientui visada stengiamės pristatyti kuo greičiau, daugeliu atveju tikėtina 1-7 darbo dienų laikotarpyje, skaičiuojant nuo užsakymo patvirtinimo iš atsakingo darbuotojo gavimo arba apmokėjimo už prekes gavimo (jei klientas renkasi atsiskaitymą bankiniu pavedimu arba jei prekės bus pristatomos per kurjerius). Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad jei užsakytų prekių nesandėliuojame ar neturime artimiausiame pagal pristatymo adresą sandėlyje, pristatymo terminas tikėtina bus ilgesnis nei aukščiau įvardintas, t.y. užtruks kol atsivešime iš gamintojo ar kol persivešime iš kito sandėlio. Visais atvejais apie tikėtiną konkretaus užsakymo pristatymo terminą el.paštu informuoja atsakingas darbuotojas.
 • Prekes pristatome ;darbo dienomis nuo 08:00 iki 17:00 val.
 • Konkretus prekių atvežimo nurodytu adresu laikas su klientu suderinamas telefonu – prieš atveždamas prekes su klientu susisiekia mūsų vairuotojas arba kurjeris.
 • Prekes pristatome iki kliento kiemo, o jei privažiavimo nėra ar jis netinkamas – iki artimiausios vietos. Prekių iškrovimo, sunešimo ar užnešimo paslaugos neteikiame! Iš anksto informavus (pildant užsakymą, nurodyti pastabų skiltyje), tam tikras prekes klientui galime pristatyti transportu su autoliftu. Tokiu atveju prekes iškrauname iš automobilio kliento kieme, tam paruoštoje vietoje – klientas turi pasirūpinti, kad būtų patogus privažiavimas, tvirtas pagrindas, nukastas sniegas ir pan.
 • Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo užsakomų prekių svorio bei tūrio ir pristatymo vietos, todėl galutinę kainą klientas matys jam išrašomoje sąskaitoje po užsakymo patvirtinimo!

2. Atsiskaitymo būdai

 

Užsisakius statybines medžiagas housing.lt internetinėje parduotuvėje, už jas atsiskaityti galima šiais būdais:

Bankiniu pavedimu

 • užsakyme nurodytu el. paštu iš atsakingo vadybininko gaunate išankstinę sąskaitą;
 • apmokate ją įprastu būdu įnešdami grynus pinigus ar atlikdami pavedimą iš savo internetinės banko sąskaitos į vieną iš šių mūsų sąskaitų:
 • LT85 7044 0600 0571 5166 AB SEB Bankas
 • mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti kliento kodą, kurį rasite atsiųstoje išankstinėje sąskaitoje.

Grynaisiais pinigais

 • prekes atsiimant viename iš prekybos salonų;
 • prekių pristatymo metu, tik jei yra pristatomos sandėliuojamos prekės ir tik kai prekės pristatomos mūsų transportu (t.y. ne per kurjerį); atsiskaitant reikia turėti tikslią, atsiųstoje sąskaitoje nurodytą grynųjų pinigų sumą!